w naszej ofercie: 10183 imprezy, 3585 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ferie Zimowe i Zimowiska 2021
Obiekt z basenem Obozy Fortnite Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Wczasy Zimowe Skipass w cenie Obozy Artystyczne Akademia Umiejętności Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktorskie Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Gitarowe Obozy z Językiem Angielskim Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Kulinarne Obozy Łyżwiarskie Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Militarne, Wojskowe, Policyjne Obozy Narciarskie Obozy Paintballowe Obozy z Piłką Nożną Obozy Plastyczne Obozy Przygodowe Obozy Rekreacyjne Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Siatkarskie Obozy Snowboardowe Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Filmowe, Reżyserskie Warsztaty Fotograficzne Obozy Teatralne Zimowiska Obozy All Inclusive Obozy Językowe Obozy Koszykarskie Obozy Sportowe Obozy Muzyczne Obozy z Nauką Pływania Obozy Aktywne Obozy Detektywistyczne Obozy Edukacyjne Szkoła Magii Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Wczasy dla Rodziców z dziećmi Obozy ASG Obozy Larpowe Obozy z Gwiazdami Wczasy Zimowe Obozy Modowe i Fashion Obozy Handmade Obozy Kulturoznawcze Obozy Robotyki Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy z LEGO Zimowiska Skipass w cenie Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Literackie Obozy Minecraft Obozy Narciarskie dla początkujących Obozy Narciarskie dla średniozaawansowanych Obozy Narciarskie dla zaawansowanych Obozy Nerfowe Obozy Snowboardowe dla początkujących Obozy Snowboardowe dla średniozaawansowanych Obozy Snowboardowe dla zaawansowanych Obozy Sportów Wodnych Ferie Dolnośląskie Ferie Kujawsko-Pomorskie Ferie Lubelskie Ferie Lubuskie Ferie Łódzkie Ferie Małopolskie Ferie Mazowieckie Ferie Opolskie Ferie Podkarpackie Ferie Podlaskie Ferie Pomorskie Ferie Śląskie Ferie Świętokrzyskie Ferie Warmińsko-Mazurskie Ferie Wielkopolskie Ferie Zachodnio-pomorskie Obozy e-sportowe Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy z YouTuberami
ZIMOWISKA NA MAXA 2021 PORONIN
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
MŁODZIEŻOWY OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY 2021 WISŁA 13-18 LAT
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2021]
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2021]
OBÓZ NARCIARSKI DLA RODZIN Z DZIEĆMI I DOROSŁYCH BUKOWINA TATRZAŃSKA 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]

Zimowisko narciarsko snowboardowe Wisła 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWISKO NARCIARSKO SNOWBOARDOWE WISŁA 2021

Zimowisko narciarsko snowboardowe Wisła 2021, Obóz narciarsko snowboardowy Wisła 2021, Zimowiska 2021 w Polsce, Zima w górach, Ferie 2021 w górach, Zimowiska w Wiśle 2021, Ferie w Wiśle, Obozy narciarskie w Wiśle, Obozy snowboardowe w Wiśle, Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godziny dziennie

Wiek: od 7 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
62213
oferta w pdf

ZIMOWISKO NARCIARSKO SNOWBOARDOWE WISŁA 2021
Zimowisko narciarsko snowboardowe Wisła 2021, Obóz narciarsko snowboardowy Wisła 2021, Zimowiska 2021 w Polsce, Zima w górach, Ferie 2021 w górach, Zimowiska w Wiśle 2021, Ferie w Wiśle, Obozy narciarskie w Wiśle, Obozy snowboardowe w Wiśle, Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godziny dziennie
Zimowisko w Wiśle to wspaniała przygoda połączona ze sportami zimowymi. To tu nauczymy Twoje dziecko szusować na nartach/snowboardzie. Wiemy, jak ważne są początki, dlatego nasza profesjonalna kadra, instruktorzy, zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci na stoku. Dwa miejsca nauki Wisła i Szczyrk zapewnią dzieciom niezapomniane przeżycia, super warunki do nauki i świetne stoki. Ale to nie wszystko! Po obiedzie mamy dla dzieci zbiór najciekawszych aktywności zimowych. Brzmi ciekawie? To będzie niezapomniane zimowisko! 
Wisła – miasto Adama Małysza, określane "Perłą Beskidów" położone w Beskidzie Śląskim u podnóża Baraniej Góry i Czantorii. Wg serwisów turystycznych jest jedną z najpopularniejszych miejscowości górskich zapewniając nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku, jak i niezapomniane chwile relaksu. 
Gdzie jeździmy:  
SZCZYRK MOUNTAIN RESORT 
jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Fani białego szaleństwa mają do dyspozycji aż 17 tras zjazdowych, 10-osobową koleją gondolową oraz dwie 6-osobowe koleje kanapowe. Ośrodek posiada ponad 22 km zróżnicowanych  tras.
Decydując się na Szczyrkowski Wspólny Skipass, łączący trzy największe ośrodki narciarskie w Szczyrku: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne i Szczyrk Mountain Resort, macie do dyspozycji aż 40 km znakomitych tras !!
STOK STACJA NARCIARSKA W WIŚLE
w zależności od umiejętności do wyboru są 3, świetnie przygotowane trasy zjazdowe - czerwona (850 m długości, 200 metrów różnicy poziomów), niebieska (1000 m długości i 200 m różnicy poziomów) oraz idealną dla wszystkich początkujących amatorów białego szaleństwa, trasa zielona (150 m długości i 18 m różnicy poziomów). Do dyspozycji jest wyciąg orczykowy oraz kolej linowa.
NOWA OSADA W WIŚLE
3 trasy zjazdowe obsługiwane przez kolej linową krzesełkową, kanapę 4-osobową (czerwona – 1000 m długości, niebieska – 1000 m długości, nartostrada – 1300 m długości) oraz kilka tras dla początkujących.
OŚRODEK NARCIARSKI STOŻEK
3 trasy zjazdowe (czerwona - 800 m długości, czarna - 1100 m długości i niebieska nartostrada przez las o długości 1600 m).
Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.
1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 18.00, zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień
wypoczynek według programu
8 dzień
śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 9.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy
Atrakcje czyli jak wypoczywamy
NA STOKU 
Szkolenie i jazda na nartach/snowboardzie - dwa poziomy zaawansowania (początkujący i średnio zaawansowany). Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:
Początkująca - Nigdy nie jeździłeś/łaś i masz zamiar zacząć uprawiać ten ekscytujący sport. Twoja jazda jest coraz bardziej płynna i potrafisz wykonywać kontrolowane skręty na niebieskich trasach, oraz zatrzymywać się.
Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godziny dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów uczestników) przez 5 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorami. Resztę czasu na stoku dzieci spędzają poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o  bezpieczeństwo dzieci i dobrą zabawę do końca wyjazdu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 8-10 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników.
Szkolenie będzie wzbogacone o takie elementy jak:
zabawy na śniegu: wyścigi węży, sprint w butach narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych,
wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu,
poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym na stoku,
oglądanie filmów instruktażowych,
oraz poranne ćwiczenia wzmacniające przed szusowaniem na stoku a wieczorem stretching dla relaxu.
APRES SKI 
Poza stokiem będziemy odpoczywać i ładować baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie i realizujemy wybrane aktywności z programu Zimowy Mixer.
DZIEŃ SPORTU
Spodnie podwójne - wyścig w podwójnych spodniach olbrzyma, w których utrudnieniem jest wspólna nogawka dla obu zawodników,
Narty poczwórne - kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
Mega twister - taneczne show na ogromnej planszy,
Przeciąganie liny – najbardziej popularna konkurencja na wszystkich imprezach integracyjnych,
Wyścigi w workach
Strzelectwo (łuki i repliki ASG) - ćwiczenie celności, nauka posługiwania się łukiem, strzelanie do tarczy z repliki ASG lub pistoletów Nerf.
(Wybrane konkurencje odbywać się będą na zewnątrz, prosimy o zabranie ubrań, które mogą się pobrudzić.)
Spacery po miasteczku, podczas których zobaczymy m.in. pomnik Źródeł Wisły, Aleję Gwiazd Sportu, Park Przygód z miniaturami znanych budowli zlokalizowanych w nadwiślańskich miastach.
Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle-Malince (punt obowiązkowy podczas pobytu w Wiśle), wejdziemy na widownię, aby poczuć się jak kibice białego szaleństwa
City game - specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami  i szukanie w labiryncie zagadek wskazanych miejsc. Będzie się działo!
Wyjście na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
Białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
Dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego, karaoke
Zajęcia integracyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne
Ognisko z pieczeniem kiełbasek
Quizy wiedzy o Beskidach
Wieczór Talentów
Seans filmow
 
IMPREZY FAKULTATYWNE
WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO/SNOWBOARDOWEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz  wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt. Cena (komplet + kask) 230 PLN/turnus
TROPIKALNA PRZYGODA - 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim Cena 55 PLN
KULIG  - pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów. Cena 65 PLN
Informacje dodatkowe
Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + bilety wstępu ok. 20 PLN (obejmuje wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew) + skipass + imprezy fakultatywne.
UWAGA: 
Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach).
Koniecznie trzeba zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej), kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem.
Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-40 osób.

ZIMOWISKO NARCIARSKO SNOWBOARDOWE WISŁA 2021
Zimowisko narciarsko snowboardowe Wisła 2021, Obóz narciarsko snowboardowy Wisła 2021, Zimowiska 2021 w Polsce, Zima w górach, Ferie 2021 w górach, Zimowiska w Wiśle 2021, Ferie w Wiśle, Obozy narciarskie w Wiśle, Obozy snowboardowe w Wiśle, Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godziny dziennie

Zimowisko w Wiśle
to wspaniała przygoda połączona ze sportami zimowymi. To tu nauczymy Twoje dziecko szusować na nartach/snowboardzie. Wiemy, jak ważne są początki, dlatego nasza profesjonalna kadra, instruktorzy, zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci na stoku. Dwa miejsca nauki Wisła i Szczyrk zapewnią dzieciom niezapomniane przeżycia, super warunki do nauki i świetne stoki. Ale to nie wszystko! Po obiedzie mamy dla dzieci zbiór najciekawszych aktywności zimowych. Brzmi ciekawie? To będzie niezapomniane zimowisko! 
Wisła – miasto Adama Małysza, określane "Perłą Beskidów" położone w Beskidzie Śląskim u podnóża Baraniej Góry i Czantorii. Wg serwisów turystycznych jest jedną z najpopularniejszych miejscowości górskich zapewniając nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku, jak i niezapomniane chwile relaksu. 

Gdzie jeździmy:  

SZCZYRK MOUNTAIN RESORT 
jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Fani białego szaleństwa mają do dyspozycji aż 17 tras zjazdowych, 10-osobową koleją gondolową oraz dwie 6-osobowe koleje kanapowe. Ośrodek posiada ponad 22 km zróżnicowanych  tras.Decydując się na Szczyrkowski Wspólny Skipass, łączący trzy największe ośrodki narciarskie w Szczyrku: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne i Szczyrk Mountain Resort, macie do dyspozycji aż 40 km znakomitych tras !!

STOK STACJA NARCIARSKA W WIŚLE
w zależności od umiejętności do wyboru są 3, świetnie przygotowane trasy zjazdowe - czerwona (850 m długości, 200 metrów różnicy poziomów), niebieska (1000 m długości i 200 m różnicy poziomów) oraz idealną dla wszystkich początkujących amatorów białego szaleństwa, trasa zielona (150 m długości i 18 m różnicy poziomów). Do dyspozycji jest wyciąg orczykowy oraz kolej linowa.

NOWA OSADA W WIŚLE
3 trasy zjazdowe obsługiwane przez kolej linową krzesełkową, kanapę 4-osobową (czerwona – 1000 m długości, niebieska – 1000 m długości, nartostrada – 1300 m długości) oraz kilka tras dla początkujących.

OŚRODEK NARCIARSKI STOŻEK
3 trasy zjazdowe (czerwona - 800 m długości, czarna - 1100 m długości i niebieska nartostrada przez las o długości 1600 m).

Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 18.00, zakwaterowanie, kolacja

2-7 dzień
wypoczynek według programu

8 dzień
śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 9.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Atrakcje czyli jak wypoczywamy

NA STOKU 
Szkolenie i jazda na nartach/snowboardzie - dwa poziomy zaawansowania (początkujący i średnio zaawansowany). Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:

Początkująca - Nigdy nie jeździłeś/łaś i masz zamiar zacząć uprawiać ten ekscytujący sport. Twoja jazda jest coraz bardziej płynna i potrafisz wykonywać kontrolowane skręty na niebieskich trasach, oraz zatrzymywać się.Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!

Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godziny dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów uczestników) przez 5 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorami. Resztę czasu na stoku dzieci spędzają poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o  bezpieczeństwo dzieci i dobrą zabawę do końca wyjazdu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 8-10 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników.

Szkolenie będzie wzbogacone o takie elementy jak:
zabawy na śniegu: wyścigi węży, sprint w butach narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych,
wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu,
poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym na stoku,
oglądanie filmów instruktażowych,
oraz poranne ćwiczenia wzmacniające przed szusowaniem na stoku a wieczorem stretching dla relaxu.

APRES SKI 
Poza stokiem będziemy odpoczywać i ładować baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie i realizujemy wybrane aktywności z programu Zimowy Mixer.

DZIEŃ SPORTU

 • Spodnie podwójne - wyścig w podwójnych spodniach olbrzyma, w których utrudnieniem jest wspólna nogawka dla obu zawodników,
 • Narty poczwórne - kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
 • Mega twister - taneczne show na ogromnej planszy,
 • Przeciąganie liny – najbardziej popularna konkurencja na wszystkich imprezach integracyjnych,
 • Wyścigi w workach
 • Strzelectwo (łuki i repliki ASG) - ćwiczenie celności, nauka posługiwania się łukiem, strzelanie do tarczy z repliki ASG lub pistoletów Nerf.
(Wybrane konkurencje odbywać się będą na zewnątrz, prosimy o zabranie ubrań, które mogą się pobrudzić.)
 • Spacery po miasteczku, podczas których zobaczymy m.in. pomnik Źródeł Wisły, Aleję Gwiazd Sportu, Park Przygód z miniaturami znanych budowli zlokalizowanych w nadwiślańskich miastach.
 • Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle-Malince (punt obowiązkowy podczas pobytu w Wiśle), wejdziemy na widownię, aby poczuć się jak kibice białego szaleństwa
 • City game - specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami  i szukanie w labiryncie zagadek wskazanych miejsc. Będzie się działo!
 • Wyjście na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • Białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • Dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego, karaoke
 • Zajęcia integracyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Quizy wiedzy o Beskidach
 • Wieczór Talentów
 • Seans filmow 

IMPREZY FAKULTATYWNE

 • WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO/SNOWBOARDOWEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz  wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt. Cena (komplet + kask) 230 PLN/turnus
 • TROPIKALNA PRZYGODA - 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim Cena 55 PLN
 • KULIG  - pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów. Cena 65 PLN

Informacje dodatkowe
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + bilety wstępu ok. 20 PLN (obejmuje wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew) + skipass + imprezy fakultatywne.

UWAGA: 
 • Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach).
 • Koniecznie trzeba zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej), kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem.
 • Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-40 osób.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
16.01-23.01.2021 1509 PLN Sprawdź
23.01-30.01.2021 1509 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) : Dopłata 40 PLN
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 45 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 50 PLN
Gwarancja Szybkiego Zwrotu : Dopłata 50 PLN
Gwarancja Pieszczocha : Dopłata 50 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Pieszczocha) : Dopłata 120 PLN
Tropikalna przygoda : Dopłata 55 PLN
Kulig : Dopłata 65 PLN
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego : Dopłata 230 PLN
Wypożyczenie sprzętu snowboardowego : Dopłata 230 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy KROKUS

malowniczo położony, na zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m. Miejsce idealne do wypoczynku. Z okien pokoi rozpościera się panorama na centrum Wisły. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych i typu studio (2+3) z łazienkami. W ośrodku znajduje się całodobowa recepcja, a także kawiarenka gdzie kupić można słodycze i napoje.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Pyszna kuchnia regionalna.3 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. 
Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Miejscowość Cena
Głogów Dopłata 140 PLN
Kołobrzeg Dopłata 200 PLN
Koszalin Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 60 PLN
Legnica Dopłata 140 PLN
Lubin Dopłata 140 PLN
Opole Dopłata 100 PLN
Płock Dopłata 160 PLN
Polkowice Dopłata 140 PLN
Radom Dopłata 120 PLN
Szczecin Dopłata 180 PLN
Warszawa Dopłata 140 PLN
Wrocław Dopłata 120 PLN

Własny

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę Kadry (kierownik, wychowawcy-instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenia łyżew).
CENA ZA SKIPAS:
Koszt około 75-90 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenia łyżew).

CENA ZA SKIPAS:
Koszt około 75-90 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Gwarancje i ubezpieczenia

Gwarancja Zmiany Rezerwacji 
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
Gwarancja Szybkiego Zwrotu 
Chcesz mieć pewność, że mimo pandemii i ustaw zmieniających terminy zwrotów dla klientów w przypadku odwołania wyjazdu z powodu COVID 19, Ty swoje pieniądze (wysokość zwrotu zgodny z OWU) otrzymasz w terminie 14 dni od dnia złożenia rezygnacji/odwołania imprezy przez organizatora? Wykup Gwarancję Szybkiego Zwrotu i spokojnie oczekuj na wyjazd.
Gwarancja Stałej Ceny 
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji 
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS)
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
Gwarancja Pieszczocha
Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą polisą wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka. Dzięki tej polisie jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem. Jak to wygląda w praktyce: -przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii tego samego organizatora
Gwarancja Zmiany Rezerwacji 
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

Gwarancja Szybkiego Zwrotu 
Chcesz mieć pewność, że mimo pandemii i ustaw zmieniających terminy zwrotów dla klientów w przypadku odwołania wyjazdu z powodu COVID 19, Ty swoje pieniądze (wysokość zwrotu zgodny z OWU) otrzymasz w terminie 14 dni od dnia złożenia rezygnacji/odwołania imprezy przez organizatora? Wykup Gwarancję Szybkiego Zwrotu i spokojnie oczekuj na wyjazd.

Gwarancja Stałej Ceny 
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji 
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS)
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).

Gwarancja Pieszczocha
Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą polisą wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka. Dzięki tej polisie jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem. Jak to wygląda w praktyce: -przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii tego samego organizatora

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ ZIMOWY JAZDA KONNA JANÓW LUBELSKI 2021
Rabat za BON [01.10-06.12.2020]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ NARCIARSKI KLUSZKOWCE 2021
Rabat za BON [01.10-06.12.2020]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ NARCIARSKI W WIŚLE 2021 - GRUPA POCZĄTKUJĄCYCH
Rabat za BON [01.10-06.12.2020]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
ZIMOWY OBÓZ TANECZNY 2021 JODŁOWY DWÓR
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2021]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2021]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.