w naszej ofercie: 7558 imprez, 8044 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ferie Zimowe i Zimowiska 2021

Rodzinne Wczasy Narciarskie MAMA I JA ALPINE MUGON Włochy Monte Bondone
Wszystko o tej ofercie wie:

RODZINNE WCZASY NARCIARSKIE MAMA I JA ALPINE MUGON WŁOCHY MONTE BONDONE

Rodzinne Wczasy Narciarskie we Włoszech 2021, Wyjazdy Narciarskie dla Rodzin z Dziećmi do Włoch 2021, Narty we Włoszech 2021, Szkolenia Narciarskie dla dzieci i dorosłych!, Hotel blisko wyciągów, Lunch pod opieką instruktorów!, cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
273712374
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
RODZINNE WCZASY NARCIARSKIE MAMA I JA ALPINE MUGON WŁOCHY MONTE BONDONE
Rodzinne Wczasy Narciarskie we Włoszech 2021, Wyjazdy Narciarskie dla Rodzin z Dziećmi do Włoch 2021, Narty we Włoszech 2021, Szkolenia Narciarskie dla dzieci i dorosłych!, Hotel blisko wyciągów, Lunch pod opieką instruktorów!, cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo
MAMA I JA info
Prawdziwy program Mama i Ja jest nie do pomylenia z innymi, które próbują go naśladować. To zdecydowanie najlepszy sposób na narty z rodziną!
Idea wyjazdów
Chodzi nie tylko o to, że dzieci mogą świetnie się bawić i robić postępy na nartach, ale także o to, żeby dorośli mieli czas dla siebie: i na stoku i po południu.
Dla kogo?
Oczywiście dla rodzin z dziećmi, ale Mama i Ja to także idealne wyjście, kiedy tylko 1 z rodziców udaje się z dziećmi na wyjazd. 
Grupa PRO
Jeśli Wasze dzieci są już starsze i świetnie sobie radzą na stoku, nie ma powodu, żeby nie zrobiły kroku dalej: przeczytaj więcej o naszych profesjonalnych szkoleniach na tyczkach.
Jak wygląda dzień?
Wszyscy mieszkamy w 1 hotelu. Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Wieczorne kładzenie się do snu jest już w rękach rodziców. 
Doświadczenie.
Imprezy Mama i Ja organizujemy od 2003 roku, a kwestia doświadczenia przy tego typu wyjazdach jest kluczowa.
Kadra
Prowadzimy własną szkołę narciarską zarejestrowaną w SITN - Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerow Narciarstwa przy Polskim Związku Narciarskim - co jest gwarancją kwalifikacji naszych instruktorów. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia do szkoleń na terenie Włoch.
Najważniejsze cechy:
Lunch pod opieką instruktorów!
Szkolenia dla dzieci i dorosłych
Przy wyciągach
Jednym zdaniem:
Hotel blisko wyciągów, dzieci cały dzień pod opieką naszych instruktorów!  Po południu rodzice ze swymi pociechami moga korzystać  z basenu dla dorosłych i dzieci.
Ośrodek narciarski należący do konsorcjum narciarskiego Skirama (www.ski.it) i zlokalizowany w pobliżu miasta Trydent (Trento), 160 km od przełęczy Brenner. Dolne stacje wyciągów krzesełkowych rozlokowano na wysokości pomiędzy 1180 a 1300 m. n. p. m. natomiast najwyższym punktem ośrodka jest malowniczy szczyt Palon na wysokości 2100 m. Jeżeli wybieramy na narty Włochy i nie mamy zbyt dużego budżetu to warto zainteresować się tą właśnie rodzinną stacją narciarską położoną w niewielkiej odległości od Folgarii, Paganelli czy Marillevy i Folgaridy – najsłynniejszych ośrodków dostępnych w ramach karnetu Super Skirama. Monte Bondone ma kilka poważnych atutów:
* hotele przy stoku – czyli takie, jakie lubimy najbardziej – nie kosztują tu kosmicznych pieniędzy,
*cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo.
* jeżeli zdecydujemy się na karnet minimum 6 dniowy to w okresie jego obowiązywania przysługują nam nieodpłatnie 2 dni na pobliskich stacjach (Paganella 50 km tras) oraz Folgaria (74 km tras).
*nocna jazda: nieodpłatnie, 2 razy w tygodniu ww wtorki i czwartki począwszy od 26.12 w godzinach 20: 00-22: 30 oświetlone są trasy Cordela, Montesel, Lavaman oraz snowpark
Warto wspomnieć, że od Polski do samego Trydentu jedziemy autostradą a po jej opuszczeniu pozostaje nam zaledwie pół godziny jazdy do hotelu na stoku.
Większość hoteli koncentruje się w 3 miejscowościach położonych na zboczach góry: położonej najniżej Vaneze (1300 m.), średniej Norge (1425 m.) oraz najwyższej – Vason (1654 m. n. p. m.). Najciekawszą i najdłuższą trasą jest czterokilometrowy zjazd Canalon ze szczytu Palon na wysokość 1184 metrów. Wszystkie trasy dysponują nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania a przy wyciągu Topolino-Montesel zlokalizowano nowoczesny snowpark z trasą o długości 900 m i szerokości 200 m: https://www.facebook.com/montebondone.snowpark
Stacje narciarskie
21 km tras, 35% łatwych, 59% czerwonych, 6% czarnych
5 km tras do jazdy nocnej, 1 snowpark, najdłuższy zjazd: 4  km.
Program narciarski
NOWOŚĆ: LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW - rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.
ze względu na położenie hotelu pod wyciągami,  sugerujemy przeznaczyć 6 dni na stacji Monte Bondone.
Karnet 6 x Monte Bondone obejmuje również szusowanie po 1 dniu na stacji Paganella oraz 1 dzień na stacji Folgaria.
Karnet zawiera równiez nocną jazdę na stoku. http://www.skimontebondone.it/family-village/nightsunset/
Ramowy program imprezy
Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: 
Dzień 1: 
odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. 
Dzień 2-7: 
białe szaleństwo. 
Dzień 8: 
śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.
Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: 
Dzień 1: 
wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. 
Dzień 2: 
przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. 
Dzień 3-8: 
białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. 
Dzień 10: 
przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych
Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: 
Dzień 1: 
przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. 
Dzień 2-7: 
białe szaleństwo. 
Dzień 8: 
śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.
Opis konwencji Mama i Ja
Prawdziwy program Mama i Ja jest nie do pomylenia z innymi, które próbują go naśladować. To zdecydowanie najlepszy sposób na narty z rodziną!
Jak wyglądają szkolenia i animacje?
Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Wieczorne kładzenie się do snu jest już w rękach rodziców. Kilka lat temu dokonaliśmy rozdziału funkcji instruktorów od animatorów, którzy dbają o dzieci od powrotu z nart. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie podniosło oceny wyjazdów.
Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy. 
Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie Mama i Ja mogą wziąć udział dzieci w wieku 4 - 16 lat. Starsze dziecko może doskonalić jazdę w grupie PRO (szczegóły poniżej) , kiedy młodsze dopiero ją zaczyna – nasi instruktorzy zadbają o jednych i drugich. Dlaczego takie przedziały wiekowe? Dzieci starsze, potrzebują większych wyzwań dlatego z myślą o nich stworzyliśmy specjalna grupę PRO.
Grupa szkoleniowa PRO
To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy:
- elementy jazdy sportowej,
- podstawy jazdy na tyczkach.
Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. 3 podstawowe grupy (początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani) dostępne są dla wszystkich uczestników (od 4 do 14 lat) natomiast grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat. Zapraszamy.
NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.
Program MAMA i JA – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden
Szkolenie dla osób powyżej 16 roku życia odbywa się 2 h dziennie. Godziny szkoleń są podawane na miejscu w pierwszym dniu pobytu. Szkolenia odbywają się w grupach 6-8 os.
Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Monte Bondone do zakupu przez naszą stronę www.
Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!
Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.
Każde dziecko , które uczystniczy w szkoleniu musi mieć wykupiony karnet. Przy rezerwacji dzieci ur. po 30.11.2011r., należy zaznaczyć karnet Child/Dziecko gratis.

RODZINNE WCZASY NARCIARSKIE MAMA I JA ALPINE MUGON WŁOCHY MONTE BONDONE
Rodzinne Wczasy Narciarskie we Włoszech 2021, Wyjazdy Narciarskie dla Rodzin z Dziećmi do Włoch 2021, Narty we Włoszech 2021, Szkolenia Narciarskie dla dzieci i dorosłych!, Hotel blisko wyciągów, Lunch pod opieką instruktorów!, cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo

MAMA I JA info

Prawdziwy program Mama i Ja jest nie do pomylenia z innymi, które próbują go naśladować. To zdecydowanie najlepszy sposób na narty z rodziną!

Idea wyjazdów
Chodzi nie tylko o to, że dzieci mogą świetnie się bawić i robić postępy na nartach, ale także o to, żeby dorośli mieli czas dla siebie: i na stoku i po południu.

Dla kogo?
Oczywiście dla rodzin z dziećmi, ale Mama i Ja to także idealne wyjście, kiedy tylko 1 z rodziców udaje się z dziećmi na wyjazd. 

Grupa PRO
Jeśli Wasze dzieci są już starsze i świetnie sobie radzą na stoku, nie ma powodu, żeby nie zrobiły kroku dalej: przeczytaj więcej o naszych profesjonalnych szkoleniach na tyczkach.

Jak wygląda dzień?
Wszyscy mieszkamy w 1 hotelu. Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Wieczorne kładzenie się do snu jest już w rękach rodziców. 

Doświadczenie.
Imprezy Mama i Ja organizujemy od 2003 roku, a kwestia doświadczenia przy tego typu wyjazdach jest kluczowa.

Kadra
Prowadzimy własną szkołę narciarską zarejestrowaną w SITN - Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerow Narciarstwa przy Polskim Związku Narciarskim - co jest gwarancją kwalifikacji naszych instruktorów. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia do szkoleń na terenie Włoch.

Najważniejsze cechy:

 • Lunch pod opieką instruktorów!
 • Szkolenia dla dzieci i dorosłych
 • Przy wyciągach

Jednym zdaniem:
Hotel blisko wyciągów, dzieci cały dzień pod opieką naszych instruktorów!  Po południu rodzice ze swymi pociechami moga korzystać  z basenu dla dorosłych i dzieci.

Ośrodek narciarski należący do konsorcjum narciarskiego Skirama (www.ski.it) i zlokalizowany w pobliżu miasta Trydent (Trento), 160 km od przełęczy Brenner. Dolne stacje wyciągów krzesełkowych rozlokowano na wysokości pomiędzy 1180 a 1300 m. n. p. m. natomiast najwyższym punktem ośrodka jest malowniczy szczyt Palon na wysokości 2100 m. Jeżeli wybieramy na narty Włochy i nie mamy zbyt dużego budżetu to warto zainteresować się tą właśnie rodzinną stacją narciarską położoną w niewielkiej odległości od Folgarii, Paganelli czy Marillevy i Folgaridy – najsłynniejszych ośrodków dostępnych w ramach karnetu Super Skirama. Monte Bondone ma kilka poważnych atutów:

* hotele przy stoku – czyli takie, jakie lubimy najbardziej – nie kosztują tu kosmicznych pieniędzy,

*cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo.

* jeżeli zdecydujemy się na karnet minimum 6 dniowy to w okresie jego obowiązywania przysługują nam nieodpłatnie 2 dni na pobliskich stacjach (Paganella 50 km tras) oraz Folgaria (74 km tras).

*nocna jazda: nieodpłatnie, 2 razy w tygodniu ww wtorki i czwartki począwszy od 26.12 w godzinach 20: 00-22: 30 oświetlone są trasy Cordela, Montesel, Lavaman oraz snowpark

Warto wspomnieć, że od Polski do samego Trydentu jedziemy autostradą a po jej opuszczeniu pozostaje nam zaledwie pół godziny jazdy do hotelu na stoku.

Większość hoteli koncentruje się w 3 miejscowościach położonych na zboczach góry: położonej najniżej Vaneze (1300 m.), średniej Norge (1425 m.) oraz najwyższej – Vason (1654 m. n. p. m.). Najciekawszą i najdłuższą trasą jest czterokilometrowy zjazd Canalon ze szczytu Palon na wysokość 1184 metrów. Wszystkie trasy dysponują nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania a przy wyciągu Topolino-Montesel zlokalizowano nowoczesny snowpark z trasą o długości 900 m i szerokości 200 m: https://www.facebook.com/montebondone.snowpark

Stacje narciarskie
21 km tras, 35% łatwych, 59% czerwonych, 6% czarnych
5 km tras do jazdy nocnej, 1 snowpark, najdłuższy zjazd: 4  km.

Program narciarski

NOWOŚĆ: LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW - rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

ze względu na położenie hotelu pod wyciągami,  sugerujemy przeznaczyć 6 dni na stacji Monte Bondone.
Karnet 6 x Monte Bondone obejmuje również szusowanie po 1 dniu na stacji Paganella oraz 1 dzień na stacji Folgaria.Karnet zawiera równiez nocną jazdę na stoku. http://www.skimontebondone.it/family-village/nightsunset/

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: 

Dzień 1: 
odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. 

Dzień 2-7: 
białe szaleństwo. 

Dzień 8: 
śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: 

Dzień 1: 
wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. 

Dzień 2: 
przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. 

Dzień 3-8: 
białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. 

Dzień 10: 
przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: 

Dzień 1: 
przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. 

Dzień 2-7: 
białe szaleństwo. 

Dzień 8: 
śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Opis konwencji Mama i Ja
Prawdziwy program Mama i Ja jest nie do pomylenia z innymi, które próbują go naśladować. To zdecydowanie najlepszy sposób na narty z rodziną!

Jak wyglądają szkolenia i animacje?
Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Wieczorne kładzenie się do snu jest już w rękach rodziców. Kilka lat temu dokonaliśmy rozdziału funkcji instruktorów od animatorów, którzy dbają o dzieci od powrotu z nart. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie podniosło oceny wyjazdów.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy. 

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie Mama i Ja mogą wziąć udział dzieci w wieku 4 - 16 lat. Starsze dziecko może doskonalić jazdę w grupie PRO (szczegóły poniżej) , kiedy młodsze dopiero ją zaczyna – nasi instruktorzy zadbają o jednych i drugich. Dlaczego takie przedziały wiekowe? Dzieci starsze, potrzebują większych wyzwań dlatego z myślą o nich stworzyliśmy specjalna grupę PRO.

Grupa szkoleniowa PRO
To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy:
- elementy jazdy sportowej,
- podstawy jazdy na tyczkach.

Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. 3 podstawowe grupy (początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani) dostępne są dla wszystkich uczestników (od 4 do 14 lat) natomiast grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat. Zapraszamy.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.

Program MAMA i JA – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden

Szkolenie dla osób powyżej 16 roku życia odbywa się 2 h dziennie. Godziny szkoleń są podawane na miejscu w pierwszym dniu pobytu. Szkolenia odbywają się w grupach 6-8 os.

Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Monte Bondone do zakupu przez naszą stronę www.

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Każde dziecko , które uczystniczy w szkoleniu musi mieć wykupiony karnet. Przy rezerwacji dzieci ur. po 30.11.2011r., należy zaznaczyć karnet Child/Dziecko gratis.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Płatności są dokonywane w PLN, w przeliczeniu wg kursu NBP sprzedaż z dnia założenia rezerwacji

W tabeli podana cena orientacyjna, Konieczna Kalkulacja indywidualna w biurze w zależności od ilości osób, transportu oraz terminu

Zakwaterowanie

Hotel ALPINE MUGON star star star star

Hotel
komfortowy hotel z centrum wellness, położony w miejscowości Vason, ok. 150 m od stoków narciarskich. Oficjalna kategoria****.
Pokoje
Camomilla - pokój 2 osobowy z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok. 24 m2, wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, telefon, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon
Junior Suite Mughetto - przestronny pokój przeznaczony dla 4 osób o powierzchni ok. 28 m2-32 m2 (łóżko małżenskie oraz rozkładane, podwójne-dwupoziomowe łóżko dla dzieci), wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon. 
Do dyspozycji
centrum wellness  o powierzchni ok.1000 m2 z basenem, sauną, jacuzzi, łaźnią turecką; parking, garaż (odpłatnie 5 eur/noc,), narciarnia, recepcja, Wi -Fi (płatne 8 eur/tydzień).
Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.
Kuchnia
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.
Procedury bezpieczeństwa
Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Hotel
komfortowy hotel z centrum wellness, położony w miejscowości Vason, ok. 150 m od stoków narciarskich. Oficjalna kategoria****.

Pokoje

 • Camomilla - pokój 2 osobowy z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok. 24 m2, wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, telefon, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon
 • Junior Suite Mughetto - przestronny pokój przeznaczony dla 4 osób o powierzchni ok. 28 m2-32 m2 (łóżko małżenskie oraz rozkładane, podwójne-dwupoziomowe łóżko dla dzieci), wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon. 
Do dyspozycji
centrum wellness  o powierzchni ok.1000 m2 z basenem, sauną, jacuzzi, łaźnią turecką; parking, garaż (odpłatnie 5 eur/noc,), narciarnia, recepcja, Wi -Fi (płatne 8 eur/tydzień).

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Procedury bezpieczeństwa
Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

7 x śniadania i obiadokolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar

W sezonie 08.01-12.03.2021 włącznie, wyjeżdżamy zawsze z podanych miast: Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław. (w przypadku małej ilości osób dojazd do Katowic lub innego punktu przesiadkowego może być realizowany komunikacją zastępczą typu; Flixbus lub PKP).
Żadne dodatkowe potwierdzenia nie są wymagane.
Wyjazdy z miast: Poznań, Opole, Rzeszów, Tarnów - wymagają dodatkowego potwierdzenia ze strony tour operatora/organizatora.
Dla wyjazdów grudniowych 02.01 i 03.01.2021 oraz od 19.03.2021 do końca sezonu godziny i trasa przejazdu mogą się różnić w zależności od ilości chętnych: potwierdzenie godzin i miejsc wyjazdów prześlemy drogą elektroniczną na adres e-mail osoby kontaktowej w rezerwacji, do godz. 12.00 w środę poprzedzającą wyjazd. 
UWAGA BAGAŻ: warunki przewozu - ograniczenia
Każdy uczestnik ma prawo do przewozu 1 torby podróżnej lub walizki i 1 sztuki niewielkiego bagażu podręcznego o wymiarach 40x40x40 cm, oraz w sezonie zimowym pary nart wraz z kijkami lub deski snowboardowej (w pokrowcu) oraz pary butów narciarskich (w pokrowcu). Za każdą dodatkową sztukę bagażu pobierana jest opłata 40 EUR. Obsługa może odmówić zabrania dodatkowych sztuk bagażu z powodu braku miejsca w lukach bagażowych. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w autokarze, a ewentualny odbiór rzeczy znalezionych po imprezie wyjazdowej odbywa się na koszt Klienta. Zalecamy opisanie każdej sztuki bagażu nazwiskiem oraz adresem zamieszkania – Organizator nie odpowiada za ewentualne zamiany bagażu przez uczestników.
W sezonie 08.01-12.03.2021 włącznie, wyjeżdżamy zawsze z podanych miast: Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław. (w przypadku małej ilości osób dojazd do Katowic lub innego punktu przesiadkowego może być realizowany komunikacją zastępczą typu; Flixbus lub PKP).

Żadne dodatkowe potwierdzenia nie są wymagane.

Wyjazdy z miast: Poznań, Opole, Rzeszów, Tarnów - wymagają dodatkowego potwierdzenia ze strony tour operatora/organizatora.

Dla wyjazdów grudniowych 02.01 i 03.01.2021 oraz od 19.03.2021 do końca sezonu godziny i trasa przejazdu mogą się różnić w zależności od ilości chętnych: potwierdzenie godzin i miejsc wyjazdów prześlemy drogą elektroniczną na adres e-mail osoby kontaktowej w rezerwacji, do godz. 12.00 w środę poprzedzającą wyjazd. 

UWAGA BAGAŻ: warunki przewozu - ograniczenia

Każdy uczestnik ma prawo do przewozu 1 torby podróżnej lub walizki i 1 sztuki niewielkiego bagażu podręcznego o wymiarach 40x40x40 cm, oraz w sezonie zimowym pary nart wraz z kijkami lub deski snowboardowej (w pokrowcu) oraz pary butów narciarskich (w pokrowcu). Za każdą dodatkową sztukę bagażu pobierana jest opłata 40 EUR. Obsługa może odmówić zabrania dodatkowych sztuk bagażu z powodu braku miejsca w lukach bagażowych. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w autokarze, a ewentualny odbiór rzeczy znalezionych po imprezie wyjazdowej odbywa się na koszt Klienta. Zalecamy opisanie każdej sztuki bagażu nazwiskiem oraz adresem zamieszkania – Organizator nie odpowiada za ewentualne zamiany bagażu przez uczestników.

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 25 EUR
Gliwice bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Łódź Dopłata 30 EUR
Opole Dopłata 25 EUR
Poznań Dopłata 35 EUR
Rzeszów Dopłata 25 EUR
Tarnów Dopłata 20 EUR
Warszawa Dopłata 30 EUR
Wrocław Dopłata 25 EUR

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

7 noclegów 
7 x śniadania i obiadokolacje 
pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-13,99 lat oraz  szkolenie PRO dla dzieci 10-16 lat 
opiekę rezydenta 
korzystanie z centrum wellness 
Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych  oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL (więcej szczegółów)* transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) 
w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg - 1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym) 
transfer lotnisko-hotel-lotnisko 
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
podatek VAT.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Pakiet Mama i Ja obejmuje
szkolenia narciarskie dla dzieci 4-14 lat w grupach 6-10 osób 
szkolenia PRO -pogłębiające umiejętność jazdy skrętem ciętym, w tym treningi na tyczkach  dla dzieci w wieku 10-16 lat 
opiekę na stoku i po nartach 
program animacyjny po nartach – gry i zabawy (w godz.17.30-21.00 z przerwą na kolację).
Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć  konkretne szkolenie dla dziecka.

 • 7 noclegów 
 • 7 x śniadania i obiadokolacje 
 • pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-13,99 lat oraz  szkolenie PRO dla dzieci 10-16 lat 
 • opiekę rezydenta 
 • korzystanie z centrum wellness 
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych  oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL (więcej szczegółów)* transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) 
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg - 1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym) 
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko 
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
 • podatek VAT.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Mama i Ja obejmuje
 • szkolenia narciarskie dla dzieci 4-14 lat w grupach 6-10 osób 
 • szkolenia PRO -pogłębiające umiejętność jazdy skrętem ciętym, w tym treningi na tyczkach  dla dzieci w wieku 10-16 lat 
 • opiekę na stoku i po nartach 
 • program animacyjny po nartach – gry i zabawy (w godz.17.30-21.00 z przerwą na kolację).

Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć  konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji 
szkoleń narciarskich i opieki dla dzieci powyżej 16 lat i poniżej 4 lat 
karnetu

 • napojów do obiadokolacji 
 • szkoleń narciarskich i opieki dla dzieci powyżej 16 lat i poniżej 4 lat 
 • karnetu

Uwagi / Karnety

Karnety narciarskie
Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Monte Bondone do zakupu przez naszą stronę www.
Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!
Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.
Każde dziecko , które uczystniczy w szkoleniu musi mieć wykupiony karnet. Przy rezerwacji dzieci ur. po 30.11.2011r., należy zaznaczyć karnet Child/Dziecko gratis.
Karnet Monte Bondone cennik oficjalny
6 dniowy karnet umożliwia jazdę na stacji narciarskiej Monte Bondone  oraz zawiera mozliwość 1 dnia szusowania na Folgarii i 1 dnia na Paganelli.

Karnety narciarskie

Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Monte Bondone do zakupu przez naszą stronę www.

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Każde dziecko , które uczystniczy w szkoleniu musi mieć wykupiony karnet. Przy rezerwacji dzieci ur. po 30.11.2011r., należy zaznaczyć karnet Child/Dziecko gratis.

Karnet Monte Bondone cennik oficjalny

6 dniowy karnet umożliwia jazdę na stacji narciarskiej Monte Bondone  oraz zawiera mozliwość 1 dnia szusowania na Folgarii i 1 dnia na Paganelli.

KARNET MONTE BONDONE 6 DNI

01.12-21.12
07.01-22.01
15.03-do końca sezonu

23.01-14.0322.12-06.01

Dorośli

156 EUR

177 EUR

198,5 EUR

Dzieci ur. po 30.11.2004

109,5 EUR

124 EUR

139 EUR

Dzieci ur. po 30.11.2012

gratis

gratis

gratis

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.