w naszej ofercie: 8441 imprez, 3875 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ferie Zimowe i Zimowiska 2022
Obozy Fortnite Obozy Social Media, Youtube, Tik-Tok Black Friday Obozy dla Dziewczyn Obozy Japońskie Obozy Komiksowe Obozy Kreatywne Obozy Otaku Obozy Programowania Obozy Artystyczne Obozy Wdzięku, Urody, Wizażu Obozy Aktorskie Obozy Anime i Manga Obozy dla Maluszków Obozy dla Rodziców z dziećmi Obozy Fitness Obozy Gitarowe Obozy Hip-Hop-owe Obozy z Językiem Angielskim Obozy Komputerowe Obozy Konne Obozy Kulinarne Obozy Łyżwiarskie Obozy Malarskie i Rysunkowe Obozy Narciarskie Obozy Paintballowe Obozy Plastyczne Obozy Przygodowe Obozy Rekreacyjne Obozy RPG, Fantasy, Bajki Obozy Siatkarskie Obozy Snowboardowe Obozy Survivalowe i Szkoły Przetrwania Obozy Taneczne Obozy Filmowe, Reżyserskie Warsztaty Fotograficzne Obozy Teatralne Obozy Wędrowne Zimowiska Obozy All Inclusive Obozy Językowe Obozy Sportowe Obozy Muzyczne Obozy z Nauką Pływania Obozy Aktywne Obozy Edukacyjne Obozy Fotograficzne Obozy Gier Planszowych Obozy Grafiki Komputerowej Obozy Wokalne i Piosenkarskie Wczasy dla Rodziców z dziećmi Obozy Larpowe Obozy z Gwiazdami Obozy Modowe i Fashion Akademia Filmowa Obozy Handmade Obozy Kulturoznawcze Obozy Robotyki Obozy z Dietą Bezglutenową Obozy z Dietą Bezmleczną Obozy z Dietą Wegańską Obozy z Dietą Wegetariańską Obozy z LEGO Zimowiska Skipass w cenie Moja Pierwsza Kolonia Obozy Gier Komputerowych Obozy Minecraft Obozy Narciarskie dla początkujących Obozy Narciarskie dla średniozaawansowanych Obozy Narciarskie dla zaawansowanych Obozy Naukowe Obozy Nerfowe Obozy Przyrodnicze Obozy Snowboardowe dla początkujących Obozy Snowboardowe dla średniozaawansowanych Obozy Snowboardowe dla zaawansowanych Ferie Dolnośląskie Ferie Kujawsko-Pomorskie Ferie Lubelskie Ferie Lubuskie Ferie Łódzkie Ferie Małopolskie Ferie Mazowieckie Ferie Opolskie Ferie Podkarpackie Ferie Podlaskie Ferie Pomorskie Ferie Śląskie Ferie Świętokrzyskie Ferie Warmińsko-Mazurskie Ferie Wielkopolskie Ferie Zachodnio-pomorskie Obozy e-sportowe Obozy z Kartą Dużej Rodziny Obozy z YouTuberami
MŁODZIEŻOWY OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY 2022 WISŁA 13-18 LAT
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
OBÓZ NARCIARSKI DLA RODZIN Z DZIEĆMI I DOROSŁYCH BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
ZIMOWISKO SNOWBOARDOWE W ZAKOPANEM 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
ZIMOWISKO SURVIVAL EXPERT. 2022 RUNOWO
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ FERIE W SIODLE 2022 NA KASZUBACH
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
ZIMOWISKO NARCIARSKIE W ZAKOPANEM 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH KRASNAL CAMP - WINTER EDITION WDZYDZE KISZEWSKIE 2022

Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA

Wiek: od 7 do 10 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
223902
oferta w pdf
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
Wyjazd skierowany jest dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z zimowiskami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw
i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy
i działania, ale także przypilnować Maluchy podczas wieczornej toalety, a jak trzeba to utulić do snu.
MIEJSCOWOŚĆ:  Wdzydze Kiszewskie położone są w samym sercu Pojezierza Kaszubskiego uznanego za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych regionów Polski. Jest to urokliwa i popularna, miejscowość, leżąca na południe od Kościerzyny. Wdzydze położone są na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad samym Jeziorem Radolnym.
Zimowisko dla dzieci w wieku 7-10 lat.
PROGRAM RAMOWY:
1 DZIEŃ REKRUTA:
Powitanie uczestników przez Wychowawców. Czas na poznanie nowych Kolegów i Koleżanek, ośrodka i przepięknego otoczenia.
Akcja integracja – rozpoczęcie realizacji programu:
ZIMOWE SPADOCHRONY:  jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych.Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Przed Dziećmi budzenie niedźwiedzia z zimowego snu, rozjaśnianie nieba kolorami tęczy i wyścig kolorów. A to tylko przedsmak zabaw!
BAJKOWE OSOBISTOŚCI: Uczestnicy przemienią się w baśniowe postacie lub też znane osobistości z najpopularniejszych kreskówek.
W tej grze zwycięży dedukcja i spryt. Mądrze zadawane pytania wyłonią zwycięzcę.
2. DZIEŃ ODYSEI POMYSŁU
WARSZTAT MAŁEGO KONSTRUKTORA: Ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, dzieci będą tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje. 
HISTORIA MALOWANA PIASKIEM: Za pomocą kolorowego piasku Uczestnicy stworzą wyjątkowe arcydzieła, przygotują kolorowe mandale i inne wymarzone kształty! Zwycięży najbardziej „artystyczna dusza”.
TEATR CIENI: Pociechy stworzą swój własny, niepowtarzalny teatr. Wyobraźnia na szczęście nie zna granic, więc do dzieła! Każdy może być jednocześnie
 i aktorem, i widzem.
NIEPARWDOPODOBE PRAWDOPODOBIEŃSTWO: Dlaczego słońce świeci? Skąd się bierze mleko? Do czego służy grzebień?  Podczas tej zabawy „padną” najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi.
WARSZTATY DIY:  Czyli jak samodzielnie z rzeczy codziennego użytku wyczarować coś oryginalnego. Tym razem czas na zrobienie własnego GNIOTKA.
3. DZIEŃ PODRÓŻNIKA
WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 
MUZEUM KOLEJNICTWA: Uczestnicy  zobaczą niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Dzieci swoim rozmiarem.
TIK TOK: Z burzy pomysłów Uczestników zostanie stworzona artystyczna “składanka” w rytm popularnego utworu, którą nagra Wychowawca, a co najważniejsze, dzieło zostanie udostępnione na naszym FB dla Rodziców, Dziadków i Przyjaciół.
KRAINA KOLORHULA:  To miejsce magiczne i wyjątkowe. Uczestnicy przeniosą się do świata fantazji - zaprezentują własny świat, wykorzystując kreatywność i wyobraźnię. Zbudują własne krainy, herby, wybiorą króla i królową, stworzą prawo swojej krainy … oj będzie się działo! *HIT LATA 2021
4. POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI
KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: wycieczka do najstarszego muzeum na wolnym powietrzu w Polsce. Zimowi Koloniści obejrzą: chałupy, dwory, szkołę, kuźnię, karczmy, młyny, warsztaty rzemieślnicze ….to będzie istna podróż w czasie.
EWOLUCJA: JAJKO, PISKLAK, KURA: Zabawa jest bardzo prosta, a jednocześnie dostarcza wiele śmiechu. Na początku wszyscy będą „jajkiem”.  Kto pierwszy zostanie SUPERKURĄ?!
STAROŻYTNE HIEROGLIFY: nauka hieroglifów, szyfrowanie  i odszyfrowanie zaklętych w dawnym piśmie informacji.
WIECZÓR FILMOWY:  Uczestnicy odbędą kinematograficzna podróż w czasie. Oczywiście z popcornem.
5. DZIEŃ PRZYRODNIKA
SMACZNE SZYSZKI:  budowa karmników dla ptaków. Dzieci nauczą się jak w prosty sposób zrobić karmnik i rozpocząć dokarmianie ptaków. Zrobione karmniki zostaną zawieszone na drzewach.
ZIMOWA LEKCJA PRZETRWANIA: Uczestnicy dowiedzą się jak przetrwać w lesie zimą i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo; zbudują szałas i poszukają tropów dzikich zwierząt na śniegu!
LEŚNE SKÓRKI: Kora drzew jest charakterystyczna i rozpoznawalna dla poszczególnych gatunków jak odciski naszych placów. Winter Camp-erzy stworzą katalog odbitek  i wspólnie identyfikują drzewa.
POKAZ PSÓW POLICYJNYCH: ekscytująca wizyta policjantów, którzy przyprowadzą swoich wiernych pomocników, czyli prawdziwe psy policyjne.  Opowiedzą o swojej pracy oraz o pracy psich kompanów i dadzą wyjątkowy pokaz psich umiejętności.
6. DZIEŃ SPORTOWY:  
ZORBING: Ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację każdy zapamięta na bardzo długo!
ZIMOWE IGRZYSKA SPORTOWE: Podzieleni na drużyny Krasnale przygotują własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Która grupa będzie rządzić podczas zwariowanego zimowego wyścigu rzędów!?
100 PYTAŃ...: Ile….? Ile …?  Ile… ? Ile lat ma Twój wychowawca? Ile drzwi jest w ośrodku? Ile tip topków liczy pokój? I najważniejsze – KTO PIERWSZY ODPOWIE NA TE SZALONE PYTANIA?
STACJA METEO: Skąd dziś wieje wiatr? Jak działa barometr? Uczestnicy samodzielnie zbudują wiatrowskaz, deszczomierz  i barometr. Będą prowadzić obserwacje pogody.
7. DZIEŃ DEZERTERA
Pożegnalne odtańczenie Belgijki, ROZDANIE NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Zakończenie kolonii.
DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE :
BIAŁE SZALEŃSTWO: ulepimy dziś bałwana, zjazd na jabłuszkach, bitwy śnieżne.
KOKTAIL ZABAW: w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami animacje i zabawy, które od wieków są popularne na każdym zimowym wyjeździe.
UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z zimowiska będzie udostępniona drogą elektroniczną.
KADRA: Wykwalifikowana kadra: doświadczeni wychowawcy i kierownik. 
UBEZPIECZENIE: 
SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł. 
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane 
z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę + 100 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł
UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. 
Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej. 

KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA


ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
Wyjazd skierowany jest dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z zimowiskami. Ogromna i różnorodna ilość zabawi animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawyi działania, ale także przypilnować Maluchy podczas wieczornej toalety, a jak trzeba to utulić do snu.

MIEJSCOWOŚĆ:  Wdzydze Kiszewskie położone są w samym sercu Pojezierza Kaszubskiego uznanego za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych regionów Polski. Jest to urokliwa i popularna, miejscowość, leżąca na południe od Kościerzyny. Wdzydze położone są na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad samym Jeziorem Radolnym.

Zimowisko dla dzieci w wieku 7-10 lat.

PROGRAM RAMOWY:

1 DZIEŃ REKRUTA:

Powitanie uczestników przez Wychowawców. Czas na poznanie nowych Kolegów i Koleżanek, ośrodka i przepięknego otoczenia.Akcja integracja – rozpoczęcie realizacji programu:

ZIMOWE SPADOCHRONY:  jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych.Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Przed Dziećmi budzenie niedźwiedzia z zimowego snu, rozjaśnianie nieba kolorami tęczy i wyścig kolorów. A to tylko przedsmak zabaw!

BAJKOWE OSOBISTOŚCI: Uczestnicy przemienią się w baśniowe postacie lub też znane osobistości z najpopularniejszych kreskówek.W tej grze zwycięży dedukcja i spryt. Mądrze zadawane pytania wyłonią zwycięzcę.

2. DZIEŃ ODYSEI POMYSŁU
WARSZTAT MAŁEGO KONSTRUKTORA
: Ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, dzieci będą tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje. 

HISTORIA MALOWANA PIASKIEM: Za pomocą kolorowego piasku Uczestnicy stworzą wyjątkowe arcydzieła, przygotują kolorowe mandale i inne wymarzone kształty! Zwycięży najbardziej „artystyczna dusza”.

TEATR CIENI: Pociechy stworzą swój własny, niepowtarzalny teatr. Wyobraźnia na szczęście nie zna granic, więc do dzieła! Każdy może być jednocześnie i aktorem, i widzem.

NIEPARWDOPODOBE PRAWDOPODOBIEŃSTWO: Dlaczego słońce świeci? Skąd się bierze mleko? Do czego służy grzebień?  Podczas tej zabawy „padną” najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi.

WARSZTATY DIY:  Czyli jak samodzielnie z rzeczy codziennego użytku wyczarować coś oryginalnego. Tym razem czas na zrobienie własnego GNIOTKA.

3. DZIEŃ PODRÓŻNIKA

WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 

MUZEUM KOLEJNICTWA: Uczestnicy  zobaczą niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Dzieci swoim rozmiarem.

TIK TOK: Z burzy pomysłów Uczestników zostanie stworzona artystyczna “składanka” w rytm popularnego utworu, którą nagra Wychowawca, a co najważniejsze, dzieło zostanie udostępnione na naszym FB dla Rodziców, Dziadków i Przyjaciół.

KRAINA KOLORHULA:  To miejsce magiczne i wyjątkowe. Uczestnicy przeniosą się do świata fantazji - zaprezentują własny świat, wykorzystując kreatywność i wyobraźnię. Zbudują własne krainy, herby, wybiorą króla i królową, stworzą prawo swojej krainy … oj będzie się działo! *HIT LATA 2021

4. POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: wycieczka do najstarszego muzeum na wolnym powietrzu w Polsce. Zimowi Koloniści obejrzą: chałupy, dwory, szkołę, kuźnię, karczmy, młyny, warsztaty rzemieślnicze ….to będzie istna podróż w czasie.

EWOLUCJA: JAJKO, PISKLAK, KURA: Zabawa jest bardzo prosta, a jednocześnie dostarcza wiele śmiechu. Na początku wszyscy będą „jajkiem”.  Kto pierwszy zostanie SUPERKURĄ?!

STAROŻYTNE HIEROGLIFY: nauka hieroglifów, szyfrowanie  i odszyfrowanie zaklętych w dawnym piśmie informacji.

WIECZÓR FILMOWY:  Uczestnicy odbędą kinematograficzna podróż w czasie. Oczywiście z popcornem.

5. DZIEŃ PRZYRODNIKA

SMACZNE SZYSZKI:  budowa karmników dla ptaków. Dzieci nauczą się jak w prosty sposób zrobić karmnik i rozpocząć dokarmianie ptaków. Zrobione karmniki zostaną zawieszone na drzewach.

ZIMOWA LEKCJA PRZETRWANIA: Uczestnicy dowiedzą się jak przetrwać w lesie zimą i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo; zbudują szałas i poszukają tropów dzikich zwierząt na śniegu!

LEŚNE SKÓRKI: Kora drzew jest charakterystyczna i rozpoznawalna dla poszczególnych gatunków jak odciski naszych placów. Winter Camp-erzy stworzą katalog odbitek  i wspólnie identyfikują drzewa.

POKAZ PSÓW POLICYJNYCH: ekscytująca wizyta policjantów, którzy przyprowadzą swoich wiernych pomocników, czyli prawdziwe psy policyjne.  Opowiedzą o swojej pracy oraz o pracy psich kompanów i dadzą wyjątkowy pokaz psich umiejętności.

6. DZIEŃ SPORTOWY:  

ZORBING: Ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację każdy zapamięta na bardzo długo!

ZIMOWE IGRZYSKA SPORTOWE: Podzieleni na drużyny Krasnale przygotują własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Która grupa będzie rządzić podczas zwariowanego zimowego wyścigu rzędów!?

100 PYTAŃ...: Ile….? Ile …?  Ile… ? Ile lat ma Twój wychowawca? Ile drzwi jest w ośrodku? Ile tip topków liczy pokój? I najważniejsze – KTO PIERWSZY ODPOWIE NA TE SZALONE PYTANIA?

STACJA METEO: Skąd dziś wieje wiatr? Jak działa barometr? Uczestnicy samodzielnie zbudują wiatrowskaz, deszczomierz  i barometr. Będą prowadzić obserwacje pogody.

7. DZIEŃ DEZERTERA

Pożegnalne odtańczenie Belgijki, ROZDANIE NAGRÓD I DYPLOMÓW.

Zakończenie kolonii.

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE :

BIAŁE SZALEŃSTWO: ulepimy dziś bałwana, zjazd na jabłuszkach, bitwy śnieżne.

KOKTAIL ZABAW: w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami animacje i zabawy, które od wieków są popularne na każdym zimowym wyjeździe.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z zimowiska będzie udostępniona drogą elektroniczną.

KADRA: Wykwalifikowana kadra: doświadczeni wychowawcy i kierownik. 

UBEZPIECZENIE: 
SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł. 
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę + 100 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej  i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. 

Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej. 

Rabaty i promocje

Tytuł: Bon Turystyczny

Czas trwania: 02.10 - 30.09.2022

Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
13.02-19.02.2022 1357 PLN 1257 PLN Sprawdź
20.02-26.02.2022 1357 PLN 1257 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 60 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę : Dopłata 130 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: : Dopłata 100 PLN
Black Friday [25.11-29.11.2021] : Zniżka 200 PLN

Zakwaterowanie

Dom wczasowy Danuta

ZAKWATEROWANIE: Dom wczasowy Danuta usytuowany nad brzegiem uroczego Jeziora Długie
w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Zakwaterowanie dzieci w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, łóżka pojedyńcze z pełnym węzłem sanitarnym. Spokojne otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy zimowy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.helena.kaszuby.pl/?p=galeria&id=13
DO DYSPOZYCJI DZIECI: stołówka, bilard, zadaszone miejsce na ognisko, boisko sportowe oraz plac zabaw, sala z kominkiem.

ZAKWATEROWANIE: Dom wczasowy Danuta usytuowany nad brzegiem uroczego Jeziora Długiew otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Zakwaterowanie dzieci w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, łóżka pojedyńcze z pełnym węzłem sanitarnym. Spokojne otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy zimowy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.helena.kaszuby.pl/?p=galeria&id=13

DO DYSPOZYCJI DZIECI
: stołówka, bilard, zadaszone miejsce na ognisko, boisko sportowe oraz plac zabaw, sala z kominkiem.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Transport

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, program: opłaty za wycieczki, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej – zgodnie z przepisami MEN, , obowiązkową opłatę za Turystyczne Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

transportu (istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy  po uzgodnieniu z biurem). 

transportu (istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy  po uzgodnieniu z biurem). 

comments powered by Disqus
Popularne
ZIMOWISKO ZIMOWY MIXER WISŁA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
ZIMOWISKO FILMOWE Z MARYSIĄ KRASOWSKĄ W WIŚLE 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
ZIMOWA KOLONIA Z ELEMENTAMI SURVIVALU 2022 JURA 7-13 LAT
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
ZIMOWA AKADEMIA CIEKAWSKICH URWISÓW - NOWOŚĆ KASZUBY 2022 7-13 LAT
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
OBÓZ NARCIARSKI MURZASICHLE 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.