w naszej ofercie: 10079 imprez, 3482 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Obozy Zimowe i Zimowiska 2024

Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych?

Koszty wyjazdu na ferie zimowe nie są małe. Tylko jak odmówić dzieciom wyjazdu na narty? To czas, kiedy wybieramy najczęściej góry. To tam śnieżna zima jest przecież najpewniejsza. Jednak coś za coś — w większości górskich miejscowości ceny w ferie szybują w górę. Trwa przecież wysoki sezon — ceny noclegów, wyżywienia i innych usług są po prostu najwyższe.

Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych? Podpowiadamy!

Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych?

Kup skipass online.

W wielu narciarskich resortach będzie taniej kupić skipass przez internet niż na miejscu w kasie. Masz też święty spokój po przyjeździe i możesz szusować zaraz po zakwaterowaniu. Sprawdź też, czy nie taniej będzie kupić karnet tygodniowy niż jedno, czy kilkudniowy — bardzo często jest on zdecydowanie korzystniejszy cenowo.

Poszukaj wypożyczalni nart u siebie w mieście.

Nie zostawiaj sobie złudzeń, że po przyjeździe na miejscu z łatwością wypożyczysz sprzęt do jazdy na nartach lub snowboardzie. Takich jak Ty będzie tam wielu. A kiedy jest popyt — ceny idą w górę! Z pewnością znajdziesz wypożyczalnię sportowego sprzętu zimowego w swoim mieście. A jeśli nie to w mieście, przez które będziesz przejeżdżać. Porównaj ceny — zobaczysz, że będzie zdecydowanie taniej. A przy większej rodzinie oszczędności są naprawdę znaczne.

Noclegi wcześniej — taniej? Nie zawsze!

Warto w poszukiwaniu noclegów korzystać z dedykowanych obiektom noclegowym wyszukiwarek. Tam znajdziemy od ręki nocleg dla swojej rodziny uwzględniający indywidualne potrzeby. W wielu przypadkach będzie to tańszy sposób na nocleg niż zakupiony bezpośrednio w obiekcie.

Jeść czy nie jeść na stoku?

Nie ma mowy, aby sobie czegoś na stoku odmówić. Po to są ferie, aby zaszaleć. Jednak warto się zastanowić czy nie lepiej zapewnić sobie wyżywienie w miejscu zakwaterowania. Będzie to dla naszego portfela w wielu przypadkach zbawienne. Przecież nic nie smakuje na stoku lepiej niż kanapka i herbatka!

Instruktor czy szkółka narciarska?

Lekcje z instruktorem, choć z założenia mają indywidualny tok nauczania... to są zdecydowanie droższe niż szkoła czy przedszkole narciarskie. Jeśli Twoje dziecko zaczyna pierwsze kroki w narciarstwie, taniej będzie zapisać je do przedszkola czy szkółki narciarskiej. Tam nabierze pierwszych umiejętności i będzie świetnie bawić się wśród rówieśników, których spotkać będzie mogło później na stoku. Instruktor narciarstwa zostawmy sobie na późniejsze szlifowanie umiejętności.

Z biurem podróży.

Czy nie warto wszystkie powyższe składowe zlecić profesjonalistom? Ujęte razem w ofercie biura podróży często będą atrakcyjniejsze cenowo. Bo przecież są one indywidualnie przez biuro wcześniej przed zimowym sezonem negocjowane. Warto zaglądnąć do oferty biur podróży. Bardzo często w pakiecie otrzymacie bardzo konkurencyjną cenę, gdybyście mieli to wszystko sami zorganizować. Nawet z transportem! A dodatkowo otrzymujecie profesjonalną obsługę i tak ważne podczas ferii na stoku ubezpieczenie. To bezpieczeństwo szczególnie jest ważne kiedy wysyłacie swoje dzieci na obozy narciarskie i zimowiska. Wiec może jednak... biuro podróży?

Warto Sprawdzić: Wczasy Zimowe | Zimowiska 


Masz pytania? Pisz: bok@ecotravel.pl lub dzwoń: +48126489977

Zapisz się do Newslettera!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-09
2023-10-17
2023-10-10
2023-02-27
2023-01-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.obozyzimowiska.pl/jak-zaoszczedzic-na-feriach.html" title="Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych?" ><img src="http://www.obozyzimowiska.pl/view/images/eco.png" alt="Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych?" style="vertical-align: middle;" /> Jak zaoszczędzić na Feriach Zimowych?</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.