w naszej ofercie: 11089 imprez, 3482 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Gdzie na Wycieczkę Szkolną? Ecotravel Poleca Historyczne Miejsca w Polsce

Najlepsze Wycieczki Szkolne z Ecotravel: Historyczne Miejsca w Polsce, które Musisz Odwiedzić

Gdzie na Wycieczkę Szkolną? Ecotravel Poleca Historyczne Miejsca w Polsce

Planujesz wycieczkę szkolną i zastanawiasz się, które miejsca w Polsce są najlepsze dla uczniów z motywem historycznym?

Biuro Podróży Ecotravel, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku turystyki, oferuje szeroki wybór wycieczek szkolnych, które nie tylko uczą, ale także fascynują. Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje na historyczne miejsca, które warto odwiedzić z uczniami. Sprawdź naszą ofertę na wycieczki szkolne.

Gniezno i Okolice: Muzeum Pierwszych Piastów i Biskupin

Gniezno to serce początków państwa polskiego. Wizyta w Muzeum Pierwszych Piastów i Muzeum Początków Państwa Polskiego to doskonała okazja, aby poznać historię naszych przodków. Biskupin to miejsce, które każdy miłośnik historii powinien zobaczyć. Zwiedzanie z przewodnikiem pozwala w pełni docenić to archeologiczne stanowisko.

Warka: Rekonstrukcje Historyczne w Parku Puławskiego

Warka słynie z rekonstrukcji historycznych w Parku Puławskiego. Uczniowie mogą tam przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądało życie w różnych epokach. To interaktywne doświadczenie, które z pewnością zapadnie w pamięć.

Płock: Liceum Małachowiak

Płock i jego słynne liceum Małachowiak to kolejny punkt na mapie historycznych wycieczek. Zwiedzanie z przewodnikiem to prawdziwa uczta historyczna, która pozwala zgłębić dzieje jednego z najstarszych miast w Polsce.

Warszawa: Muzea Pełne Historii

Warszawa oferuje wiele atrakcji dla miłośników historii. Warto odwiedzić Muzeum Historii Polski, Polin, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum Warszawy. Każde z tych miejsc dostarcza niezapomnianych wrażeń i wiedzy.

 

Toruń: Muzeum Kopernika

W Toruniu znajduje się Muzeum Kopernika, które jest doskonałym miejscem dla uczniów zainteresowanych astronomią i nauką. To miejsce, gdzie można poznać życie i osiągnięcia jednego z największych polskich uczonych.

 

Gdańsk: Muzeum Drugiej Wojny Światowej

Gdańsk i Muzeum Drugiej Wojny Światowej to miejsca, które każdy uczeń powinien zobaczyć. Muzeum oferuje interaktywne wystawy, które w przystępny sposób przedstawiają wydarzenia z okresu wojny.

 

Dolny Śląsk: Tajemnice Regionu

Dolny Śląsk jest pełen tajemnic i historii. Każdego roku odkrywamy tam coś nowego i pięknego. Więcej informacji o tajemnicach tego regionu znajdziesz na dolnyslask.travel.

 

Jura Krakowsko-Częstochowska: Zamki i Twierdze

Jura Krakowsko-Częstochowska to region pełen zamków i twierdz. Warto odwiedzić Częstochowę, Jasną Górę, zamek w Olsztynie, Ogrodzieńcu, Bobolicach oraz Muzeum Starych Rzemiosł w Żarkach.

 

Poznań: Rogalin, Kórnik i Ostrów Lednicki

Poznań z okolicznymi Rogalinem i Kórnikiem to miejsca pełne historii i pięknych zabytków. Uczniowie mogą poznać historię rodziny Działyńskich, Zamoyskich oraz Raczyńskich. Ostrów Lednicki i jego nowe muzeum to kolejne miejsce, które warto odwiedzić z uczniami. To miejsce, które fascynuje swoją historią i eksponatami.


Bezpieczeństwo i Sprawdzony Organizator

W każdej wycieczce szkolnej najważniejsze jest bezpieczeństwo i sprawdzony organizator. Biuro Podróży Ecotravel, z ponad 20-letnim doświadczeniem, zapewnia najwyższy standard usług i bezpieczeństwo podczas wszystkich organizowanych wyjazdów.

Kontakt: +48 12 6489977 Email: bok@ecotravel.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wycieczek szkolnych na stronie: wycieczki szkolne.
 

Planuj historyczną wycieczkę z Ecotravel i zapewnij swoim uczniom niezapomniane wrażenia!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2023-12-12
2023-12-06
2023-06-06
2023-05-18
2023-02-17
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.obozyzimowiska.pl/gdzie-na-wycieczke-szkolna.html" title="Gdzie na Wycieczkę Szkolną? Ecotravel Poleca Historyczne Miejsca w Polsce" ><img src="http://www.obozyzimowiska.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie na Wycieczkę Szkolną? Ecotravel Poleca Historyczne Miejsca w Polsce" style="vertical-align: middle;" /> Gdzie na Wycieczkę Szkolną? Ecotravel Poleca Historyczne Miejsca w Polsce</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.